2009 metų atvirasis Belgijos karatė kiokushin turnyras DIAMOND CUP 2009

Šį savaitgalį, gruodžio 5 dieną, 11.30 val. Viniuje, „Siemens“ arenoje, vyks pirmasis Europos kiokušin karatė jaunimo iki 22 metų čempionatas. Pasak Lietuvos karatė kiokušin federacijos generalinio sekretoriaus Aleksejaus Svešnikovo, jame dalyvaus 150 perspektyviausių karatė jaunųjų meistrų iš 18 šalių.

Šis ruduo Lietuvos karatė kiokušin sportininkams itin sėkmingas. Lapkričio 21 dieną Antverpene vykusiame Belgijos atvirame karatė kiokušin turnyre DIAMOND CUP 2009 lietuvių kovotojai šlavė pergales. Lietuvos atstovai Belgijoje iškovojo net 11 medalių. Turnyre, kuris buvo prilygintas net Europos čempionatui, lietuviai sugebėjo prasiskinti kelią į visus finalus visose svorio kategorijose ir iš 7 galimų aukso medalių parsivežė net penkis. Čempionais tapo vilnietė Rita Pivoriūnaitė iš klubo „Saulės ženklas“, kauniečiai Inga Mikštaitė iš klubo „Kariai“, Margarita Čiuplytė ir Andrius Miseckas iš klubo „Rifo“ ir klaipėdietis Lukas Kubilius iš klubo „Shodan“. Visi čempionai parsivežė ne tik aukso medalius ir įspūdingo dydžio taures, bet ir varžybų organizatorių visoms pirmoms vietoms įsteigtus ypatingus prizus – tikrus sertifikuotus deimantus. Sidabro medalius Belgijoje iškovojo Diana Mačiutė („Okinava“, Klaipėda), Vytautas Kalvaitis („Oriens“, Kaunas), Vytautas Cėpla („Saulės ženklas“, Vilnius), Mindaugas Pavilionis („Rifas“, Kaunas) ir Andrius Draugelis („Kariai“, Kaunas). Trečią vietą iškovojo vilnietė Aleksandra Kostina iš klubo „Sensei“. Turnyre DIAMOND CUP 2009 ypač pasižymėjo klaipėdietė D.Mačiūtė, užtikrintai įveikusi tituluotas varžoves, tarp kurių buvo ir dukart Europos čempionė ispanė Pinilla Isis.

Straipsnis 15min.lt apie įspūdingą Karių klubo narių Ingos Mikštaitės ir Andriaus Draugelio pasirodymą Atvirajame Belgijos kiokušin karatė turnyre DIAMOND CUP 2009. Straipsnis tinklapyje policija.lt apie Atvirąjį Belgijos karatė kiokušin turnyrą DIAMOND CUP2009.