Trenersis G. Varkala geriausias Lietuvoje.

2014 m. gruodžio 13 d. Kaune, Park Inn viešbutyje vyko LKKF organizuojamas šventinis vakaras „Prie kalėdinės eglutės“. LKKF prezidentas Vidmantas Poškaitis pasidžiaugė, kad ir šiais metais Lietuva neapleido lyderio pozicijų Europoje savo iškovotų medalių skaičiumi. Mūsų kovotojai yra ne tik tarp geriausių Europos , bet ir Pasaulio karate kyokushin kovotojų. LKKF garbės prezidentas Romas Vitkauskas apibendrindamas 2014 m. rezultatus pasidžiaugė, kad kasmet susidomėjimas karatė kyokushin sportu vis labiau auga. Šiai dienai mes turime 48 karate kyokushin klubus Lietuvoje, kurie vienija apie 4000 žmonių.
Vakaro metu buvo pagerbti ne tik sportininkai ir rinktinės treneriai, bet ir komandos gydytojai, psichologė. Padėkos raštais ir simbolinėmis dovanėlėmis taip pat buvo apdovanoti žurnalistai ir remėjai.
Simboliškai buvo paskelbtas ir geriausias LKKF sportininkų (moterų ir vyrų) TOP 5. Bei išrinktas geriausias metų treneris.

Šie metai mūsų klubui vėl buvo dosnūs pergalėmis ir apdovanojimais. Visi trys LKKF skirti svarbiausi apdovanojimai atiteko mūsų klubo sportininkams ir treneriui.

Moterų TOP 5:
INGA MIKŠTAITĖ (klubas „KARIAI“) – Ivieta

Vyrų TOP 5:
ANDRIUS DRAUGELIS (klubas“KARIAI“) – I vieta

GERIAUSIU 2014 METŲ LIETUVOS KARATE KYOKUSHIN TRENERIU PRIPAŽINTAS

KLUBO „KARIAI“ TRENERIS GEDIMINAS VARKALA.

P.S. nuotraukas iš renginio rasite foto galerijoje.