Karatistų vasara karatė stovykloje „Raganė“ 2018.07.15-08.05

Įpusėjus vasarai Lietuvos pajūrį pagyvino baltais kimono vilkintys karatistai. Tris savaites stovykloje „Raganė“ treniravosi trys pamainos karatekų, nuo pačių mažiausių iki suaugusiųjų. Stovykloje dirbo geriausi Lietuvos ir užsienio treneriai, treniravosi geriausi Lietuvos sportininkai.

Šiemet, kaip niekada vasara buvo saulėta ir karšta. Džiugu, kad patys jauniausi mūsų klubo karatistai sėkmingai atlaikė visus stovyklos iššūkius. Kas dieną kėlėsi anksti ryte ir darė mankštą, per pietus bėgdavo prie jūros, žaidė įvairius žaidimus. Sėkmingai buvo pakrikštyti. O smagiausia diena – išvyka i delfinariumą. Žinoma be visų linksmybių ir pramogų jaunieji karatistai nepamiršo ir karatė treniruočių. Vaikams tai ne tik sporto stovykla, tai pažinimo, savarankiškumo, atsakomybės mokykla.

Kitos dvi pamainos skirtos paaugliams ir suaugusiems. Priešingai negu pas mažuosius, čia daugiau karatė treniruočių ir mažiau pramogų. Žinoma nei viena stovykla nepraeina be naktinės treniruotės, spartakiados, diskotekų, išvykų prie jūros, bendravimo su draugais  ir karatė kvalifikacinių egzaminų. 

Sveikiname visus didvyrius sėkmingai apsigynusius aukštesnius Kyu.

Didžiausi sveikinimai ROBERTUI sėkmingai išlaikius 1 Dan testą (juodas diržas).

Linkime nesustoti pusiaukelėje ir tobulėti toliau. OSU!